Previous
Next

مناطق تحت پوشش کارتن چی

کارتن اسباب کشی – کارتنچی

کارتن کوچک (اندازه کارتن موز)

طول۵۰ * عرض۳۰ * ارتفاع۳۵(مناسب کتاب ،چینی...

کارتن متوسط

طول۶۰ * عرض ۴۰ * ارتفاع۵۰(مناسب لوازم برقی،زونکن...

کارتن بزرگ

طول ۷۰ * عرض۵۰ * ارتفاع ۴۰(مناسب قابلمه،پوشاک...

 

با خرید و سفارش کارتن دیگر نگران حمل کالا های خود نباشید . ما یک زیرساخت بسیار قوی و جامع از آخرین ماشین آلات ، اتومبیل های حمل و نقل و همچنین کارشناسان بسیار با تجربه داریم . کارتن های تولید شده توسط ما بالاترین کیفیت از جمله ضربه گیر بودن ساخته میشود . دستگاه های ما با سطح بالایی از زمان و هزینه بهره وری و قیمت مناسب برای مشتریان کار می کنند. کلیه مشتریان ما رضایت کامل از مجموعه کارتنچی را دارند.

هم اکنون میتوانید با خرید کارتن اسباب کشی از کارتنچی، در کمترین زمان با توجه به فاصله شما از شرکت سفارشات کارتن‌های خود را در درب منزل دریافت نمایید. کافیست فرم سفارش کارتن رو از این لینک تکمیل نمایید . سپس منتظر تماس کارشناسان ما باشید

برای اطلاعات بیشتر ، سفارش کارتن اسباب کشی و دریافت قیمت با ما تماس بگیرید.

شاید برایتان جای سوال باشد که چرا باید در هر اسباب کشی از کارتن های تازه استفاده نمود ؟

پاسخ این سوال را با یک تحلیل ساده میتوان شرح داد . کارتن های تازه با توجه به این که بصورت چند لایه تولید میشوند ، دارای فضای خالی به جهت ضربه گیر بودن دارند . پس از اولین مصرف شما از کارتن خالی و تازه با توجه به وسیله ای که در آن قرار گرفته ، محفظه های خالی فشرده میگردد و پس از تحمل فشار از مبدا تا مقصد خاصیت خود را در برخی نقاط باکس کارتنی از دست میدهد .

امکان استفاده مجدد از کارتن ها را با توجه به میزان استفاده ، اب و هوایی که کارتن در آن شرایط قرار گرفته و شی درون کارتن مورد سنجش قرار داد . برای مثال در یک کارتن اسباب کشی چندین مورد شیشه ای قرار داده اید . سپس در مسیر حمل و نقل ضربه های زیادی در طول راه وارد گردیده ، حالا فرض بر این میگیریم شرایط جوی آب و هوایی مناسب نبوده و بارش هم داشتیم و کارتن اسباب کشی در معرض کلیه این خطرات قرار گرفته .

با این اوصاف این کارتن دیگر مورد استفاده وسایل حساس نخواهد بود . چرا که این کارتن دیگر خاصیت ضربه گیر بودن خود را از دست میدهد . بهتر است در هر اسباب کشی وسایل حساس ازقبیل شکستنی ها و موارد اینچنینی ، از کارتن های اسباب کشی جدید استفاده گردد . شرکت کارتن سازی پارس ایران با تولید کارتن های سه و پنج لایه ، امکان استفاده مجدد از کارتن اسباب کشی را به بیش از 15 بار بدون افت کیفیت تضمین مینماید .

22058294